Budoserwis FC - strona nieoficjalna

Krótkie podsumowanie pierwszej części sezonu.

• autor: zuk1987, 2014-08-11 23:27

Nasz zespół osiągnął swój cel i awansował do grupy mistrzowskiej, dzięki czemu ma już pewne utrzymanie, a w następnej rundzie będzie mierzyć się z najlepszą siódemką ligi. Po słabym początku sezonu, nasza drużyna zanotowała znakomitą końcówkę i uplasowała się na 7 miejscu w tabeli, zdobywając 24 punkty, odnosząc 7 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek, kończąc z dodatnim bilansem bramkowym. Najlepszym strzelcem pierwszej części sezonu został Adam Golik, zdobywając dla nas 16 bramek. Najwięcej razy na boisku pojawił się Tomasz Cholewczyński oraz Patryk Zroski.

Początek sezonu był bardzo ciężki, na inaugurację wysoko polegliśmy z lokalnym rywalem ZZRG Bielszowice, będąc wyraźnie gorszym zespołem. W następnej rywalizacji z drużyną Silesia Godula i Joker gra wyglądała dużo lepiej, niestety zabrakło szczęścia aby odnieść chociaż jedno zwycięstwo. Najbardziej zabolał nas wymuszony karny wykorzystany w końcówce meczu przez zespół Joker, co później odbiło się na fatalnym meczu z drużyną P.H.U. Zygzak, gdzie straciliśmy aż 8 bramek. Potem przyszły mecze łatwiejsze, dzięki czemu odnieśliśmy dwa zwycięstwa, a skuteczność strzelecką znalazł Adam Golik. Gdy wszystko wyglądało dobrze, przyszedł bardzo słaby mecz z drużyną Wystrzałowe Staruszki, gdzie ulegliśmy do zera, a o ofensywnej grze nie można było powiedzieć nic dobrego. Na szczęścia zmobilizowaliśmy się na prestiżowy mecz z Esencją Smaku, który zremisowaliśmy zasłużenie 2-2, a sam mecz mógł się podobać, bo gra była ofensywna i otwarta. Po tym meczu zanotowaliśmy najbardziej zaskakujący wynik w rundzie, pokonując w końcówce zespół Matik, mimo że do połowy przegrywaliśmy 0-3. Gdy przyszedł optymizm, zagraliśmy jeden z najsłabszych meczu w lidze, z drużyna OAKM Ruda Śląska który zlała nas 8-3. Na szczęście nasz zespół w końcówce sezonu pokazał charakter i następne cztery spotkania to pewne zwycięstwa (+ walkower) oraz bezbramkowy remis z ekipą Byle Co Pograć, który wpisał się w historię ligi!

Wynik osiągnęliśmy dobry, zważywszy na wyższy poziom ligi oraz naszą formę z początku sezonu, średnio na mecz zdobywaliśmy 3,4 bramki tracąc przy tym aż 3,3 gola. Tylko w jednym meczu nasz bramkarz zachował czyste konto, a w zaledwie 3 spotkaniach udało nam się strzelić co najmniej 5 bramek. Każdy zawodnik grający w polu wpisał się w tej rundzie na listę strzelców, a najlepszy był Adam Golik, który dwukrotnie w meczu zdobył po 4 bramki.

Najlepsi strzelcy rundy: Adam Golik (16 bramek) , Patryk Zroski (9 bramek)
Najlepszy asystujący rundy: Przemek Jonczyk (9 asyst), Krzysztof Studnik, Adam Golik i Patryk Zroski(6 asyst)
Najlepiej oceniany zawodnik rundy (rozegrał co najmniej połowę spotkań): Przemek Jonczyk (6,55 pkt), Adam Golik (6,50 pkt)
Najwięcej meczów w rundzie rozegrał: Tomasz Cholewczyński i Patryk Zroski (100%)
Najwięcej nagród Zawodnika Meczu w rundzie zdobył: Adam Golik (3 razy) i Łukasz Wawrzon (2 razy)

Podsumowując cel osiągnęliśmy, teraz możemy tylko sprawić niespodziankę i włączyć się do walki o podium, szczególnie że punkty są dzielone przez 2, zatem nasza strata wyraźnie maleje. Jeśli utrzymamy formę i postawę w obronie jak w ostatnich meczach, możemy wygrać z każdym rywalem.

Poniżej zapraszam do zapoznania się z Zawodnikami Miesiąca pierwszej rundy, oraz do udziału w ankietach na:

- Najlepszego zawodnika rundy (nominacje przyznane według ocen z całego sezonu)

- Najlepszy mecz rundy

- Najsłabszy mecz rundy

NAGRODY INDYWIDUALNE SEZONU 2014

Zawodnik Lipca

Tomasz Cholewczyński

Tomasz Cholewczyński W lipcu jego forma osiągnęła maksimum, dzięki jego interwencjom nie przegraliśmy meczu, a sam był najlepszym zawodnikiem z Byle Co Pograć, gdzie zachował pierwsze czyste konto.

Zawodnik Czerwca

Przemek Jonczyk

Przemek Jonczyk W czerwcu rozegrał bardzo dobre spotkania będąc ostoją obrony oraz zaliczył 4 asysty. Jego interwencje w obronie przyczyniły się do dwóch zwycięstw.

Zawodnik Maja

Łukasz Beck

Łukasz Beck W majowych spotkaniach jego równa forma, czyste wślizgi, wola walki, zadziorność i siła dały drużynie motywację w zdobyciu cennych 4 pkt.

Zawodnik Kwietnia

Adam Golik

Adam Golik W Każdym kwietniowym spotkaniu wpisał się na listę strzelców a w meczu z The Blues Ruda Śląska popisał się 4 trafieniami.

Zawodnik Marca

Łukasz Wawrzon

Łukasz Wawrzon Wystąpił we wszystkich  trzech marcowych spotkaniach, najjaśniejsza postać w meczu z ZZRG Bielszowice gdzie zdobył jedyną bramkę.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

P.H.U. ZygzakBudoserwis FC
P.H.U. Zygzak 5:2 Budoserwis FC
2014-10-18, 12:30:00
galeria »   relacja »

Orliki » I liga
1. P.H.U. Zygzak P.H.U. Zygzak 36 bz
2. ZZRG Bielszowice ZZRG Bielszowice 30 bz
3. Joker Joker 26 plus
4. Matik Matik 26 minus
5. Budoserwis FC Budoserwis FC 22 bz
6. Byle Co Pograć Byle Co Pograć 19 bz
7. OAKM Ruda Śląska OAKM Ruda Śląska 14 bz
8. Silesia Godula Silesia Godula 11 bz

Ładowanie...

Wybierz najsłabszy mecz rundy:

Wybierz najlepszy mecz rundy:

Wybierz najlepszego zawodnika rundy:

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. Damian1625 14